Авторская мебель по индивидуальному заказу!
Мебельная фабрика
Украина, г. Ковель.
ул. Независимости, 158.

CF

CF

Наличие: В наличии

CF


Товар «CF» добавлен в корзину.


Цена: 73500 грн.
В корзину!

Материал: Мдф накладки, фасад - шпон натурального дерева и массив натурального дерева, обрамление из серебристой патины, основной цвет орех

Гарантия: 2 года

Размеры: Кровать 215х172х218, тумбочка 67х45х67, туалетний столик 140х50х78

Описание:

Спальня в класичному стилі вимагає великої кімнати з високими стелями, де кожна деталь може продемонструвати свою цінність, вишуканість і неповторність. Але класичний стиль (а точніше його елементи) також застосуємо до компактних розмірів спалень при експериментах з прийомами оптичних ілюзій, які змінюють сприйняття розмірності простору - вибирають яскраву кольорову палітру в оформленні приміщення, забезпечують Максимальна освітленість, обмеження вибору меблів, фокусування на менших шматочках. Ви повинні підібрати для класики найбільш характерні та виразні елементи декору. Головне - уникнути заторів і дисбалансу. Елегантність, притаманна класичному стилю, є характеристиками гарного смаку, яка не залежить від кількості квадратних метрів, тому в будь-якому випадку не варто відмовлятися від втілення в маленькій спальні дизайнерських снів.
Спальню можна докомплектувати іншими елементами: крісло, шафа інших розмірів, стелаж, журнальний столик, чайний столик, офісний стіл, комод при наявності у постачальника.

Смотрите так же:

2320 грн.
Вешалка двустороняя с ДСП
Вешалка двустороняя с ДСП
5200 грн.
Стол А 13
Стол А 13
1010 грн.
H-261
H-261

Обратный звонок

Укажите свой номер телефона, и мы перезвоним Вам в ближайшее время.
Спасибо. Мы Вам перезвоним.
К сожалению случилась ошибка.


Информер курса валют